NÁŠ TEAM

Mgr. Jakub Weiss

ředitel školy 

hudební nauka, EKN, kytara 

reditel@zuspt.cz

+420 606 643 620, +420 380 120 757

Oto Čekan

vedoucí pobočky ve Lhenicích 

hudební nauka, zobcová flétna, EKN, žesťové a bicí nástroje 

cekan.oto@zuspt.cz

Jaroslava Pfefferová

ekonomka

ekonom@zuspt.cz

+420 380 120 759

Stanislav Doule

žesťové dechové nástroje, zobcová flétna, EKN 

doule.stanislav@zuspt.cz 


Pavel Pavelka

saxofon, zobcová flétna, dudy, bicí nástroje 

pavelka.pavel@zuspt.cz


Mgr. Jan Hovorka

klarinet, zobcová flétna, saxofon 

hovorka.jan@zuspt.cz


Mgr. Kateřina Weissová

příčná flétna, zobcová flétna 

weissova.katerina@zuspt.cz


Mgr. Jindra Pavelková

klavír, korepetice 

pavelkova.jindra@zuspt.cz

Mgr., MgA. Drahoslava Satorová

klavír, korepetice 

satorova.drahoslava@zuspt.cz

Marie Jedelská

klavír, korepetice 

jedelska.marie@zuspt.cz

Adam Jančík

kytara, el. kytara, baskytara, zpěv - PT, Lhenice

jancik.adam@zuspt.cz

Mgr. Karolína Randáková

kytara

randakova.karolina@zuspt.cz

MgA. Ivan Boreš

kytara, elektrická kytara, baskytara 

bores.ivan@zuspt.cz

Jan Markovec

elektronické klávesové nástroje, klavír 

markovec.jan@zuspt.cz

Mgr. Lenka Alföldy

zpěv, EKN

alfoldy.lenka@zuspt.cz

MgA. Jan Meisl

akordeon, klavír 

meisl.jan@zuspt.cz

Jakub Toman

klavír - Lhenice

toman.jakub@zuspt.cz

Petr Vyroubal

housle, viola, kontrabas 

vyroubal.petr@zuspt.cz

MgA. Nikola Karageorgiev

violoncello 

karageorgiev.nikola@zuspt.cz

Mgr. Petra Pěstová

hudební nauka

pestova.petra@zuspt.cz

Mgr. David Žák

Výtvarný obor

zak.david@zuspt.cz

Olga Pilátová

Taneční obor

pilatova.olga@zuspt.cz

Marie Hošková

školnice

Jaroslava Kletečková

uklizečka