ČLÁNKY A INFORMACE

Březnová exkurze do zámku a kláštera ve Žďáru nad Sázavou byla “první vlaštovkou”, kterou bychom chtěli pravidelně obohatit výuku v naší škole.

22. září 2018 se konala tradiční Budějcká folklorní slavnost. Letos v prostorách kulturního domu Slávie v Českých Budějovicích. Kromě místního souboru dětský Furiant, Doudlebanu z Doudleb, Krahuláčku z Krahulčí a moravské cimbálové muziky se připojil k veselí i náš prachatický Libíňáček. Sestává se z části taneční - což jsou děti tanečníků a...

V poštovní ulici pořádá Prostor Prachatice dvakrát v roce sousedskou slavnost. Ulice je uzavřena a celý den probíhá společenský a kulturní program. V sobotu 15. září proběhlo již třetí "sousedské setkání" a k programu přispěli i tanečnice a jeden tanečník ZUŠ. Na improvizovaném pódiu z koberců a dek shlédli diváci výběr z choreografií starších...

Druhá sobota v září patří tradičně evropským památkám. V německém Ingolstadtu je navíc spojena s Muzejní nocí, při níž jsou až do pozdních nočních hodin otevřena muzea a mají připravena zvláštní program. Již více než deset let se této muzejní noci účastní i naše škola.

Školní rok začíná pro všechny žáky i děti navštěvující kurzy v doplňkové činnosti v pondělí 3. září. Rozvrh hudebních nauk bude vyvěšen zde ve čtvrtek 30. srpna. Rozvrh ostatních předmětů si každý může domluvit přímo s vyučujícím.

Informační schůzku pro rodiče nově přijatých žáků připravujeme 3.9., pro taneční a výtvarný obor v 16:30, pro hudební obor od 17:00 - obě setkání proběhnou koncertním sále školy.

Přejít na nový web není legrace, změna vyžaduje mnoho hodin našeho času, promyšlený koncept a především smysluplný obsah. My měníme web po šesti letech.